Čokolády "Single Origin" - jednodruhové
TOP kvalita
Čokoládové suroviny

Nabízíme tu nejkvalitnější italskou čokoládu rodinné firmy ICAM, s.p.a., která klade důraz na pečlivě vypěstované kakaové boby na vlastních plantážích a precizní zpracování kakaa na profesionální úrovni, prověřené dlouholetou tradicí a spokojenými zákazníky z celého světa.

Čokolády "Single Origin" - jednodruhové, pečlivě vybrané z jednotlivých oblastí a zpracované nejmodernější technologií. Jsou rozdílných chutí a nejvyšší kvality. K přípravě tabulek, náplní, glazur a polev, pro výrobu pralinek, tyčinek, atd. Prodávané ve formě pastilek.

TOP Čokolády "Single Origin"
Číslo artikluNázev výrobkuBaleníNáhled výrobku
IC8306SAO TOMÉ 71% - Single Origin
71% Single origin čokoláda vypěstovaná na vzdáleném ostrově Sao Tome v Guinejském zálivu. Díky tomuto podnebí vzniká jedinečná čokoláda s výraznou chutí, kterou doprovází jemná hořkost. Ideální v kombinaci s alkoholovými likéry, cherry, whiskey, rumem, brandy a se sušeným ovocem. Široké spektrum využití.
4 kg náhled
IC8300Los Palmaritos 75%
Single Orig. Exkluzivně z plantáže v Dominikánské republice. Nedostupné, exotické prostředí dává vzniku silnému aroma jemné ovocné chuti s mnoha dalšími voňavými odstíny.
4 kgnáhled
IC8301Vasquez 75%
Single Orig. Oblast sousedící s Los Palmaritos, nicméně charakterizována jinými půdními podmínkami se stinným prostředím. To dává čokoládě Vasquéz odlišné chuťové vlastnosti: Jemná ovocná chuť, intenzivní kakaové aroma spolu s mírným a pro tuto čokoládu typickým kyselým charakterem.
4 kgnáhled
IC8302Dominicana 75%
Single Orig. Pečlivě vybrané kakaové boby z oblasti Duarte, která poskytuje plody výjimečně jemné, lahodné chuti. Čokoláda z těchto bobů je mírně ovocná, s náznakem jemného tabákového aroma s vyváženou chutí kakaa.
4 kgnáhled
IC8303Ecuador 73%
Single Orig. Ekvádorská provincie Guayas dává vzniku těm nejkvalitnějším bobům. Pro tuto oblast je charakteristický květový buket na pozadí pronikavého kakaového aroma s minimem kyselin a náznakem svíravosti díky taninům. Čokoláda nabízí harmonickou chuť s dozvukem květů.
4 kgnáhled
IC8304Madagaskar 71%
Single Orig. V této čokoládě se snoubí směs tří odrůd kakaa severovýchodního Madagaskaru. Je charkateristická vyváženou chutí a dlouhotrvajícím dozníváním variací aromatických odstínů a plné kakaové chuti. Velmi příjemná čokoláda.
4 kgnáhled
Created by Studio DESTINY