O nás

O nás

Vítáme Vás na našich webových stránkách.

NOVICOM Praha s.r.o. je obchodní společnost, která působí na českém trhu od roku 1996. Těžištěm naší obchodní aktivity je dovoz a distribuce surovin pro pekaře, cukráře a gastronomii.

Naší snahou je přinášet českým cukrářům, pekařům a kuchařům novou inspiraci a úsporné technologické postupy, které přinesou kvalitní výsledky. Kompletní sortiment, který dodáváme, je vyráběn renomovanými firmami vždy z vysoce hodnotných surovin, které jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi při dodržení všech pravidel bezpečné výroby. Při výběru zahraničních partnerských firem klademe důraz na sortiment, kvalitu a tradici výrobců v jejich mateřských zemích s přihlédnutím k možnostem využití těchto produktů v českých podmínkách.

Předností našich výrobků je jejich standardní kvalita, snadná zpracovatelnost, vysoká úspora času a v neposlední řadě neomezené možnosti fantazie při tvorbě finálních výrobků ve Vašich provozech.

Odměnou práce je široké spektrum zákazníků, které tvoří jak významné pekárny na straně jedné, tak i menší cukrářské a pekařské výrobny na straně druhé. Velmi si ceníme nové klientely mezi cateringovými společnostmi a hotely, které vysokým počtem rozšířily naši odběratelskou síť.

NOVICOM Praha s.r.o. podporuje zavádění nových výrobků do praxe týmem zkušených odborníků, kteří přinášejí kreativitu a fantazii do Vašich provozoven. Velkou pozornost věnujeme též odborným školám a učilištím, kde organizujeme pro studenty průběžně praktické semináře, aby i ti „nejmladší“ získali přehled o novinkách v oboru.

Díky našemu pozitivnímu a flexibilnímu přístupu se společnost NOVICOM Praha s.r.o. těší dynamickému růstu a přízni svých zákazníků.

Krédo firmy… výrobky, s kterými uspějete … je pro nás stále zavazující.

 

Společnost NOVICOM Praha s.r.o.

 

Created by Studio DESTINY